Mountain Sports - cursus canyoning  

Terug naar de beginpagina...

Wat meer over het bedrijf en de mensen die er werken...

Bekijk welke activiteiten je elke dag kunt doen...

Een week lang allemaal verschillende buitensporten...

Wil je meer kennis op doen over een specifieke buitensport....

Waar kun je verblijven...

Wil je weten hoe je naar ons toe kunt komen...

Andere interessante websites...

Heb je nog vragen...

 
Het fotoalbum van Mountain Sports...  


[Beschrijving cursussen | kayakken | raften | canyoning | speleologie]

[Massif du Canigou | Sierra de Guara | Mallorca]
Canyoning is een buitensport die tot één van de meest spectaculaire sporten kan worden gerekend. Met professionele uitrusting daal je af in een kloof om vervolgens een uitdagende tocht te maken langs hoge sprongen, natuurlijke glijbanen en afdalingen met het touw.
Je kunt echter niet zo maar een canyon inlopen. Canyoningen vereist een zorgvuldige voorbereiding en kennis van zaken. Tijdens de canyoncursus leer je de noodzakelijke vaardigheden en doe je ervaring op in verschillende, uitdagende canyons.
Veel canyons op Mallorca komen uit in de zee...
 
De technieken en vaardigheden die aan bod komen zijn afhankelijk van je ervaring. Dit betekent dat je zowel als beginner als gevorderde mee kunt doen aan de cursus.
 
Wij bieden cursussen aan op verschillende locaties. In Zuid-Frankrijk vindt de cursus plaats in het Massif du Canigou. In Spanje zoeken we het avontuur op in de Sierra de Guara. Ook hebben we een cursus op Mallorca.
 
De maximale groepsgrootte per begeleider is 5 personen. Zo kunnen we iedereen op z'n eigen vaardigheidsniveau begeleiden en voldoende aandacht besteden aan elke deelnemer.
 
Cursus:
Beschrijving:
Duur:
Massif du Canigou Klik hier voor de beschrijving
 
5 dagen
Sierra de Guara Klik hier voor de beschrijving.
 
5-6 dagen
Mallorca
Mallorca is bij veel mensen bekend als het eiland vol zon aanbiddende badgasten, waar de gemiddelde buitensporter niet thuis hoort. Wat veel mensen niet weten is dat het noorden van dit eiland uit een ruig karst gebergte bestaat van ongelofelijke schoonheid, met vele grotten en canyons.
 
Eind april en begin mei organiseert Mountain Sports een drietal verschillende canyoning avonturen op Mallorca. Naast canyons die we volgen tot we in de zee uitkomen zoals o.a. de Mortix, zullen we ook afdalen in de gorge Bleu, een canyon waarbij vier uur van de tocht ondergronds plaatsvindt. De canyons op Mallorca vormen een sportieve uitdaging voor een ieder met een beetje doorzettingsvermogen en een redelijke conditie.
 
Tijdens ons verblijf overnachten wij in het klooster van St. Lluc. Er is keuze uit 1, 2 en 4 persoons kamers. De kamers zijn voorzien van douche, toilet, beddengoed en handdoeken. Spullen voor ontbijt en lunch kopen we gezamenlijk in. Voor het avondeten maken wij gebruik van de verschillende restaurantjes in de buurt, waar eenvoudig en niet al te duur kan worden gegeten.
 
Iedereen heeft de mogelijkheid zijn eigen manier van reizen te kiezen. Informatie over vlieg en boot tarieven vind je o.a. op de sites www.reizenportal.nl, www.opodo.co.uk en www.transmediterranea.net.
3-6 dagen
 
  Canyoning Adventure:
Canyoning Intensief:
Canyoning Totaal:
Zaterdag:
Zondag:
Maandag:
Dinsdag:
Woensdag:
Donderdag:
Vrijdag:
Zaterdag:
 
Eisen:
reisdag
Torrent del Gorg dels Diners
Torrent d'Almadra
Torrent de Lli
reisdag
-
-
-
 
geen ervaring nodig!
-
-
-
reisdag
Torrent de Mortix
Torrent del Gorg Blau
Torrent del'Ofre
reisdag
 
asbeilervaring en redelijke conditie nodig!
reisdag
Torrent d'Almadra
Torrent del Gorg dels Diners
Torrent de Lli
rustdag
Torrent del Gorg Blau
Torrent del'Ofre
reisdag
 
redelijke conditie nodig!
 

  Adventure Intensief Totaal
Data aanvang: Op aanvraag. Op aanvraag. Op aanvraag.
Inclusief: instructie, begeleiding, canyoning uitrusting en vervoer op locatie*1 instructie, begeleiding, canyoning uitrusting en vervoer op locatie*1 instructie, begeleiding, canyoning uitrusting en vervoer op locatie*1
Exclusief: verzekering*2, vervoer naar Mallorca en verblijfskosten verzekering*2, vervoer naar Mallorca en verblijfskosten verzekering*2, vervoer naar Mallorca en verblijfskosten
Prijs: € 245,- € 245,- € 350,-

*1 Bij eigen vervoer € 30,- korting.
*2 Een verzekering die 'risicosporten' dekt: o.a. Univé of Unigarant.
 
Activiteiten en/of prijzen onder voorbehoud van wijzigingen.
Mountain Sports© 2012


Een korte uitleg over (rots)klimmen!
Een korte uitleg over via ferrata!
Een korte uitleg over canyoning!
Een korte uitleg over speleologie!
Een korte uitleg over kayakken / kanoën!
Een korte uitleg over raften!
Een korte uitleg over mountainbiken!
Een korte uitleg over wandelen!
label